Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS
G.Skill F4-2400C17D-16GIS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2400MHz XMP2 SAGSK4G16AEG01 | 160 zł |
G.SKILL Aegis 16GB [2x8GB 2400MHz DDR4 CL17 1.2V DIMM] RD-DDR4240-GSK-046 | 172 zł |
Pamięć G.Skill Aegis, DDR4, 16 GB, 2400MHz, CL17 (F4-2400C17D-16GIS) | 160 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2400MHz XMP2 63569 | 160 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Aegis, 16 GB, 2400 MHz, CL17 | 165 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | від 179 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | від 160 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | від 162 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | від 169 zł | 18 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | від 166 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →