Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
G.Skill F4-3200C16D-32GIS |
|
Названа на честь щита грецьких богів, ОЗП Aegis від G.Skill увірвалася в топ продажів на початку 2020-х років і досить швидко закріпилася на провідних позиціях завдяки привабливому поєднанню високої продуктивності та демократичних цін. За мірками 2022 року це сама народна ОЗП, яка коштує трохи дорожче класичної оперативної пам'яті DDR4 2400, відрізняється високим контролем якості і при цьому непогано розганяється.
За задумом виробника є більш доступною альтернативою дорогою оверклокерської пам'яті, яку зазвичай купують в ігрові ПК та робочі станції. Комплект G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb складається з двох планок об'ємом по 16 ГБ, які працюють на частоті 3200 МГц з таймінгами 16-18-18-38 і напругою 1.35 В. Заявлені характеристики можна змінити як за допомогою ручного підстроювання в BIOS. за допомогою активації вшитого в материнську плату XMP-профілю з заданими налаштуваннями розгону. Виробник не рекомендує виходити далеко за межі частоти 3200 МГц оскільки замість повноцінних радіаторів обидві планки прикриті невеликими наклейками-теплосемниками, які не призначені для охолодження чіпів пам'яті в режимі сильного стресового навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
Усі ціни 24 →G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) Aegis 3200MHz CL16 XMP2 SAGSK4G3 | 328 zł |
Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 32GB 3200MHz CL16 F4-3200C16D-32GIS | 359 zł |
G.SKILL Aegis 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 2.0 DIMM] RD-DDR4320-GSK- | 315 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 32GB 3200MHz | 294 zł |
G.SKILL DDR4 32GB (2x16GB) Aegis 3200MHz CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS | 464 zł |
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | від 313 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | від 375 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | від 316 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | від 277 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | від 294 zł | 24 пропозиції |