Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GIS
Відео 11Фото 3 |
G.Skill F4-3200C16S-16GIS |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GIS
Усі ціни 15 →G.Skill AEGIS DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 sztuk) - Intel X | 193 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB Aegis 3200MHz CL16 SAGSK4G16AEG009 | 164 zł |
G.SKILL Aegis 16GB [16GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 2.0 DIMM] RD-DDR4-GSK-001 | 176 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB Aegis 3200MHz CL16 SAGSK4G16AEG009 | 167 zł |
G.Skill Aegis DDR4 16GB 3200 CL16 | 159 zł |
Егіда
Представлена у 2020 році оперативна пам'ять Aegis від тайванського виробника G.Skill одразу ж стала хітом продажів, витіснивши з п'єдесталу всіма улюблені моделі HyperX Fury і Crucial Ballistix. Символічно, що вона названа на честь міфічної накидки Егіди, яку Зевс згодом переробив в щит для війни з титанами.
Робоча частота 3200 МГц
У нашу тестову лабораторію потрапила одинарна 16-гігабайтна планка із заявленою частотою 3200 МГц. При першому запуску G. Skill Aegis завелась на частоті 2600 МГц. Виставивши вручну XMP-профіль пам'ять запрацювала на частоті 3200 МГц з таймінгами 16-18-18-38.
Металеві наклейки замість радіаторів
Замість радіатора на дану оперативну пам'ять наклеєні металеві наклейки, які напрочуд вміло справляються з охолодженням планки та не заважають при установці масивного процесорного кулера. Якщо ж ви надумаєте її розганяти, замінити наклейки на повноцінні радіатори простіше простого.
Нічого зайвого
Мабуть, головна перевага цієї планки полягає в її аскетичності. Виробник вирішив відмовитися від масивних радіаторів, RGB підсвічування та інших плюшок, які жодним чином не впливають на працездатність пам'яті, щоб максимально знизити цінник. В результаті вийшов чи не найдоступніший варіант пам'яті з робочою частотою 3200 МГц, який тільки можна знайти в магазинах.
Модификації G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2133C15S-16GIS | від 164 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C15S-16GIS | від 170 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C17S-16GIS | від 148 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2666C19S-16GIS | від 169 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB | від 150 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GIS | від 159 zł | 16 пропозицій |