Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS
G.Skill F4-2666C19D-16GIS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.SKILL Pamięć RAM DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2666MHz CL19 XMP2 SAGSK4G16ARG0 | 164 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 16GB 2666MHz | 162 zł |
G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2666MHz CL19 XMP2 F4-2666C19D-16GIS | 242 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 16GB 2666MHz | 162 zł |
G.SKILL Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-2666C19D-16GIS (DDR4 DIMM; 2 x 8 G | 173 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | від 179 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | від 160 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | від 162 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | від 166 zł | 19 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | від 149 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →