Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS
G.Skill F4-2666C19D-16GIS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL Pamięć RAM DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2666MHz CL19 XMP2 SAGSK4G16ARG0 | 164 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 16GB 2666MHz | 162 zł |
G.SKILL DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 2666MHz CL19 XMP2 F4-2666C19D-16GIS | 242 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 16GB 2666MHz | 162 zł |
G.SKILL Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-2666C19D-16GIS (DDR4 DIMM; 2 x 8 G | 173 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | od 179 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | od 160 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | od 162 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | od 166 zł | 19 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | od 149 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →