Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
G.Skill F4-3200C16D-32GIS |
|
Nazwany na cześć tarczy greckich bogów, pamięć RAM Aegis firmy G.Skill wpadła do czołówki bestsellerów na początku lat 20. i szybko zyskała przyczółek na czołowych pozycjach dzięki kuszącej kombinacji wysokiej wydajności i przystępnych cen. Jak na standardy 2022 jest to najpopularniejsza pamięć RAM, która kosztuje nieco więcej niż klasyczna pamięć RAM DDR4 2400, ma wysoką kontrolę jakości i jednocześnie dobrze się podkręca.
Zgodnie z planem producenta jest to tańsza alternatywa dla drogiej pamięci do podkręcania, którą zwykle kupuje się w gamingowych pecetach i stacjach roboczych. Zestaw G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb składa się z dwóch drążków po 16 GB każdy, które działają z częstotliwością 3200 MHz z taktowaniem 16-18-18-38 i napięciem 1,35 V. poprzez aktywację profilu XMP wszytego w płyta główna z już ustawionymi ustawieniami podkręcania. Producent nie zaleca wychodzenia daleko poza częstotliwość 3200 MHz, ponieważ zamiast pełnoprawnych radiatorów oba wsporniki są pokryte małymi naklejkami na radiatory, które nie są przeznaczone do chłodzenia układów pamięci pod dużym obciążeniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
Wszystkie ceny 25 →G.Skill AEGIS DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - Intel XMP | 336 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) Aegis 3200MHz CL16 XMP2 SAGSK4G3 | 328 zł |
Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 32GB 3200MHz CL16 F4-3200C16D-32GIS | 359 zł |
G.SKILL Aegis 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 2.0 DIMM] RD-DDR4320-GSK- | 315 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Aegis 32GB 3200MHz | 294 zł |
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | od 313 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | od 375 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | od 316 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | od 277 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | od 294 zł | 25 oferty |