Pamięć RAM G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS
Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3000C16D-32GRS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 32GB 3000MHz | 269 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 32GB 3000MHz | 275 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws 32GB 3000MHz | 269 zł |
Modyfikacje G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2133C15D-32GRS | od 350 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2400C16D-32GRS | od 319 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C18D-32GRS | od 937 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-2666C19D-32GRS | od 321 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3000C16D-32GRS | od 269 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 2x16Gb F4-3200C22D-32GRS | od 309 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →