Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS
G.Skill F4-2400C15D-32GIS |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć G.Skill Aegis, DDR4, 32 GB, 2400MHz, CL15 (F4-2400C15D-32GIS) | 313 zł |
Pamięć DIMM DDR 4 G.SKILL Aegis, 4x8 GB, 2400 MHz, 15 CL | 439 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! G.Skill DDR4 32GB 2400-15 AEGIS Dual - PACZKOMAT, PO | 323 zł |
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | od 313 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | od 375 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | od 317 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | od 277 zł | 22 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | od 294 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →