Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB
Wideo 11Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3000C16S-16GISB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill AEGIS DDR4-3000 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 sztuk) - Intel X | 183 zł |
G.Skill Aegis DDR4 16GB 3000 CL16 | 159 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB, 16 GB, 3000 MHz, CL16 | 150 zł |
G.Skill Aegis DDR4 16GB 3000 CL16 | 159 zł |
Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; C | 175 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2133C15S-16GIS | od 270 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C15S-16GIS | od 177 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2400C17S-16GIS | od 149 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-2666C19S-16GIS | od 158 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3000C16S-16GISB | od 150 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GIS | od 156 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →