Pamięć RAM G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT
G.Skill F3-1600C11S-8GNT |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL 8GB [1x8GB 1600MHz DDR3 CL11 DIMM] bulk RD-DDR3160-GSK-022 | 71 zł |
Pamięć G.Skill NT, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL11 (F3-1600C11S-8GNT) | 71 zł |
Pamięć DIMM DDR3 G.SKILL F3-1600C11S-8GNT, 8 GB, 1600 MHz, CL11 | 70 zł |
G.Skill Value DDR3 8GB (8GBx1) 1600MHz ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMO | 82 zł |
G.SKILL DDR3 8GB 1600MHz CL11 XMP BULK | 95 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje G.Skill N T DDR3
Ceny na G.Skill N T DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill N T DDR3 F2-6400CL5S-2GBNT | od 109 zł | 1 oferta | ||
G.Skill N T DDR3 F2-6400CL5D-4GBNT | od 72 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-4GBNT | od 49 zł | 3 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-4GBNT | od 32 zł | 1 oferta | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-16GBNT | od 145 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-8GBNT | od 65 zł | 8 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-8GBNT | od 191 zł | 2 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT | od 66 zł | 10 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT | od 154 zł | 10 oferty | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-16GNT | od 168 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →