Оперативна пам'ять HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8
Відео 9Фото 3 |
HyperX HX316LC10FB/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston HyperX FURY 8GB DDR3L PC3L-12800 1600MHz HX316LC10FB/8 Desktop Me | 160 zł |
8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 1.35V HX316LC10FB/8 Desktop Memory RAM HyperX | 76 zł |
Kingston HyperX FURY 16GB 2x 8GB DDR3L-1600 PC3-12800 HX316LC10FB/8 Memori | 107 zł |
16GB 2x8GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 HX316LC10FB/8 Desktop Memoria HyperX F | 107 zł |
Відеоогляди
Модификації HyperX Fury DDR3 1x8Gb
Ціни на HyperX Fury DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316C10FB/8 | від 51 zł | 5 пропозицій | ||
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX316LC10FB/8 | від 76 zł | 4 пропозиції | ||
HyperX Fury DDR3 1x8Gb HX318LC11FB/8 | від 76 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →