Pamięć RAM G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS
G.Skill F4-3200C16D-16GIS |
|
Dwukanałowy zestaw składający się z dwóch modułów pamięci RAM wysokiej częstotliwości o łącznej pojemności 16 GB (2x8 GB). Jest starszym modelem w linii produktów G.Skill Aegis 2019. Posiada stabilną częstotliwość taktowania 3200 MHz, zrównoważone taktowanie i stylowy wygląd zewnętrzny. Jest pozycjonowany jako produkt o średniej cenie, skierowany do szerokiego grona entuzjastów gier i budżetowych overclockerów.
Moduły G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS są zalecane do użytku w wielofunkcyjnych systemach domowych i do gier. Są całkiem odpowiednie do ukończenia niedrogiej stacji roboczej. Producent gwarantuje kompatybilność z platformami opartymi na procesorach Intel Core (6-12 generacji) oraz procesorach AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Do uproszczonej automatycznej aktywacji deklarowanego trybu produkcyjnego z częstotliwością 3200 MHz (taktowanie CL16-18-18-38, napięcie 1,35 V) wymagana jest płyta główna z obsługą technologii XMP 2.0 (w przeciwnym razie niezbędne parametry konfiguruje się ręcznie w BIOS UEFI). Tryb wydajności zapewnia wysoką przepustowość (25,6 Gb/s), wystarczającą dla wszystkich gier i wymagających aplikacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS
Wszystkie ceny 20 →G.Skill AEGIS DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - Intel XMP | 193 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 3200MHz CL16 XMP2 SAGSK4G16 | 175 zł |
G.SKILL Aegis 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 XMP 2.0 DIMM] RD-DDR4320-GSK-0 | 170 zł |
Pamięć G.Skill Aegis, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GIS) | 166 zł |
G.Skill Aegis DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 | 180 zł |
Modyfikacje G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | od 179 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | od 160 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | od 162 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | od 166 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | od 149 zł | 21 oferta |