Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Zdjęcia 16 |
G.Skill F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
|
Overclocker Moduły RAM 2x16 GB DDR5 o wysokiej szybkości uruchamiania, imponującej przepustowości i atrakcyjnym wyglądzie. Są częścią nowej linii overclockerów Trident Neo, która została ogłoszona na początku 2023 roku. Pozycjonowane przez producenta jako zaawansowane rozwiązanie dla zespołów opartych na platformie AMD z gniazdem AM5. Jedną z najważniejszych cech tych modułów pamięci jest spektakularne, sterowane oświetlenie LED RGB, które obsługuje wszystkie popularne systemy synchronizacji RGB, w tym Asus Aura Sync, MSI Mystic Light i Gigabyte RGB Fusion.
To sprawia, że pamięć Trident Z5 Neo jest najlepszym kandydatem do wykorzystania w grach i systemach demonstracyjnych, a także do modowania i tworzenia wystawowych komputerów do gier z dużą ilością podświetlenia. Łącząc wysokie taktowanie 6000 MHz, nieznacznie zwiększone taktowanie 30-38-38-96 i napięcie robocze 1,35 V, moduły te zapewniają stabilną pracę systemu przy dużej szybkości.
Są w stanie osiągnąć imponującą przepustowość 48 000 MB/s, przewyższającą większość popularnych modułów pamięci DDR4. Możliwe są inne konfiguracje ustawień, w tym wyższe częstotliwości taktowania i dłuższe opóźnienia. Możesz je zmienić zarówno za pomocą ręcznych ustawień w BIOS-ie, jak i aktywując technologię AMD EXPO, która ma już profile przetaktowywania. Ogólnie rzecz biorąc, całkowita ilość pamięci 32 GB wystarczy dla większości profesjonalnych aplikacji i wszystkich popularnych projektów gier w 2023 roku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Wszystkie ceny 12 →G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk | 628 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6000MHz CL30 czar | 638 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo EXPO AMD RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] R | 650 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL30 Czarny | 579 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6000MHz CL30 czar | 638 zł |
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | od 607 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | od 602 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | od 577 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | od 629 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | od 591 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | od 650 zł | 9 oferty |