Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
Фото 16 |
G.Skill F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB 6000MHz CL32 F5-6000J3238F | 719 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo EXPO AMD RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL32 DIMM] R | 629 zł |
G.skill F5-6000j3238f16gx2-tz5nr Neo Rgb 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czar | 671 zł |
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | від 607 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | від 602 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | від 577 zł | 15 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | від 629 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | від 591 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | від 650 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →