Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Фото 16 |
G.Skill F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GSKILL Trident Z5 Neo RGB Series AMD Expo DDR5 RAM 32GB 2 x 16 GB 6400 MT/ | 804 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk | 667 zł |
G.SKILL Pamięć PC - DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6400MHz CL32 EX | 700 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z5 Neo RGB, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32 (F5-6400J323 | 697 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | від 607 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | від 602 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | від 577 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | від 629 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | від 591 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | від 650 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →