Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Фото 16 |
G.Skill F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR |
|
Оверклокерські модулі оперативної пам'яті DDR5 об'ємом 2x16 ГБ, які мають високу стартову швидкість, вражаючу пропускну здатність і привабливий дизайн. Є частиною нової оверклокерської лінійки Trident Neo, яка була анонсована на початку 2023 року. Позиціонуються виробником як просунуте рішення для збирання на базі платформи AMD з сокетом AM5. Однією з найважливіших особливостей цих модулів пам'яті є ефектне кероване RGB LED-підсвічування, яке підтримує всі популярні системи RGB-синхронізації, включаючи Asus Aura Sync, MSI Mystic Light та Gigabyte RGB Fusion.
Це робить пам'ять Trident Z5 Neo оптимальним кандидатами для використання в ігрових та демонстраційних системах, а також для моддингу та створення виставкових ігрових ПК з великою кількістю підсвічування. Поєднуючи високу тактову частоту 6000 МГц, злегка підвищені таймінги 30-38-38-96 і робочу напругу 1.35, дані модулі забезпечують стабільну роботу системи на високій швидкості.
Вони здатні досягти вражаючої пропускної здатності 48000 МБ/с, що перевищує аналогічні показники більшості популярних модулів пам'яті DDR4. Можливі інші конфігурації налаштувань, включаючи більш високі тактові частоти і більший час затримки. Змінити їх можна як за допомогою ручного налаштування у BIOS, так і за допомогою активації технології AMD EXPO, в яку вже вшиті профілі розгону. Загалом сумарного обсягу пам'яті в 32 ГБ цілком достатньо для більшості професійних додатків та всіх популярних ігрових проєктів 2023 року.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
Усі ціни 12 →G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 sztuk | 628 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6000MHz CL30 czar | 638 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo EXPO AMD RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] R | 650 zł |
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL30 Czarny | 579 zł |
G.SKILL Pamięć PC DDR5 32GB (2x16GB) Trident Neo AMD RGB 6000MHz CL30 czar | 638 zł |
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | від 607 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | від 602 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | від 577 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | від 629 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | від 591 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | від 650 zł | 9 пропозицій |