Pamięć RAM Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb LD4BU008G-R3600GDLA
Zdjęcia 12 |
Lexar LD4BU008G-R3600GDLA |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb LD4BU008G-R3600GDLA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Kit Barrettes mémoire 16Go 2x8Go DIMM DDR4 Ares RGB PC4-28800 3600 M | 409 zł |
Lexar Pamięć DDR4 ARES Gaming RGB 16GB(2*8GB)/3600 czarna SALXR4G1636AR2K | 238 zł |
Lexar ARES Gaming RGB 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL16 DIMM] czarna RD-DDR4-L | 254 zł |
Pamięć RAM LEXAR Ares RGB 16GB (2x8GB) 3600MHz | 254 zł |
Lexar Pamięć DDR4 ARES Gaming RGB 16GB(2*8GB)/3600 czarna 124545 | 238 zł |
Pamięć RAM LEXAR Ares RGB 16GB (2x8GB) 3600MHz LD4BU008G-R3600GDLA | 254 zł |
Modyfikacje Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb LD4BU008G-R3600GDLA | od 238 zł | 7 oferty | ||
Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb LD4EU008G-R3866GDLA | od 390 zł | 3 oferty | ||
Lexar ARES RGB DDR4 2x8Gb LD4EU008G-R4000GDWA | od 722 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →