Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G360C0K
Zdjęcia 17 |
Patriot Memory PVSR416G360C0K |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G360C0K
Wszystkie ceny 6 →Patriot Viper Steel RGB DDR4 16 GB 2 x 8 GB zestaw 3600 MHz - PVSR416G360C | 277 zł |
Patriot Extreme Performance Viper Steel RGB | 277 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel RGB 16GB 3600MHz | 420 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel RGB 16GB 3600MHz PVSR416G360C0K | 420 zł |
Pamięć Patriot Viper Steel RGB, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL20 (PVSR416G360C0K | 270 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel RGB 16GB 3600MHz | 420 zł |
Teraz świeci
Patriot Viper Steel RGB to nowa seria świetlistych RAM amerykańskiej marki, które nie pojawiły się, by zastąpić, ale uzupełnić długoletnią niepodświetlaną Steel. Nowe pozycje prezentowane są w pojedynczych modułach i zestawach sparowanych, o pojemności od 8 do 64 GB i częstotliwości 3200 - 3600 MHz.
Każdemu według jego potrzeb
Młodsza wersja 3200 @ CL18 jest optymalna do montażu komputera budżetowego na płycie głównej Intel H510 lub AMD A520. Natomiast starszy 3600 @ CL20 jest przeznaczony dla komputerów PC opartych na Intel B560 lub AMD B550. Domyślnie pamięć zaczyna się od 2666 MHz. Ale jednym naciśnięciem przycisku możesz aktywować funkcję automatycznego przetaktowywania XMP.
Zimny metal
Aluminiowe radiatory Patriot Viper Steel RGB są pomalowane na czarno i wystają około 1 cm ponad tekstolit.Nie powinno być problemów z kompatybilnością z większością chłodziarek wieżowych CPU, ale i tak lepiej to sprawdzić przed zakupem. Podświetlenie 16,7 mln RGB ma pięć niezależnych stref, które można osobno regulować.
Jednolity styl
Synchronizacja blasku jest oficjalnie obsługiwana przez wszystkich głównych producentów płyt głównych: ASUS Aura, MSI Mystic, Gigabyte Fusion i ASRock Polychrome. Biostar Vivid najprawdopodobniej też zadziała. Próbka testowa natrafiła na chipy SpecTek, filię Micron, o umiarkowanym potencjale przetaktowania (+200 MHz). Avid overclockerzy powinni wybrać nieświecącą stal w wybranych układach Hynix.
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G320C6K | od 211 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G320C8K | od 199 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G360C8K | od 216 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel RGB 2x8Gb PVSR416G360C0K | od 270 zł | 6 oferty |