Pamięć RAM Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Patriot Memory PVB464G320C6K 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Viper 4 Blackout Series DDR4 64 GB 2 x 32 GB zestaw 3200 MHz PVB46 | 741 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper 4 Blackout 64GB/3200 (2*32GB) CL19 SAPAT4G64VIPB | 638 zł |
Patriot Viper Blackout 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL19 DIMM] RD-DDR4-PDP-04 | 639 zł |
Patriot Viper 4 Blackout DDR4 64GB (2 x 32GB) 3200 CL16 Szary | 619 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Viper 4 Blackout 64GB/3200 (2*32GB) CL19 SAPAT4G64VIPB | 650 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb
Ceny na Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G320C6K | od 619 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x32Gb PVB464G360C8K | od 629 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →