Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb PVS48G320C6
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PVS48G320C6 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb PVS48G320C6
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Memory Viper Steel PVS48G320C6 Pamięć Ram Czarny 8 GB 3200 Mhz | 100 zł |
Patriot Viper Steel DDR4 8GB [1x8GB 3200Mhz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4300-PDP | 120 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 8GB 3200MHz | 125 zł |
Patriot Memory PATRIOT VIPER Steel DDR4 8GB 3200MHz CL16 XMP2 | 115 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb PVS48G300C6 | od 94 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb PVS48G320C6 | od 54 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x8Gb PVS48G360C8 | od 114 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →