Pamięć RAM Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb SP008GXLZU320BSC
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Silicon Power SP008GXLZU320BSC 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb SP008GXLZU320BSC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power XPOWER Zenith moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz SP00 | 173 zł |
Pamięć Silicon Power XPOWER Zenith, DDR4, 8 GB, 3200MHz, CL16 (SP008GXLZU3 | 102 zł |
Silicon Power DDR4 XPOWER Zenith 8GB 3200 Czarny | 109 zł |
Silicon Power 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 XPOWER Zenith - darmowy odbiór w 22 | 109 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb
Ceny na Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb SP008GXLZU320BSC | od 102 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power XPOWER Zenith DDR4 1x8Gb SP008GXLZU360BSC | od 100 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →