Pamięć RAM Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb TF3D416G3600HC18JDC01
Zdjęcia 7 |
Team Group TF3D416G3600HC18JDC01 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb TF3D416G3600HC18JDC01
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć TeamGroup T-Force Delta RGB, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (TF4D416G36 | 272 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Team Group DDR4 -16GB - 3600 - CL - 18 T-Force Delta K | 253 zł |
Team Group Tf4d416g3600hc18jdc01 Delta 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Rgb Ram Bia | 248 zł |
Pamięć TeamGroup T-Force Delta RGB, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (TF4D416G36 | 268 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Team Group DDR4 -16GB - 3600 - CL - 18 T-Force Delta | 247 zł |
Team Group Tf3d416g3600hc18jdc01 Delta 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Rgb Ram Cza | 280 zł |
Modyfikacje Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb
Ceny na Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb TF3D416G3200HC16CDC01 | od 223 zł | 7 oferty | ||
Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb TF3D416G3200HC16FDC01 | od 247 zł | 2 oferty | ||
Team Group T-Force Delta RGB 2x8Gb TF3D416G3600HC18JDC01 | od 247 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →