Pamięć RAM Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01
Zdjęcia 5 |
Team Group TLZGD416G3200HC16F01 3200 MHz CL16 (16-20-20-40) 3600 MHz CL18 (16-20-20-40) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TeamGroup RAM - 16 GB - DDR4 3200 UDIMM CL16 TLZGD416G3200HC16F01 | 198 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP T-Force Vulcan Z 16GB 3200MHz | 353 zł |
Pamięć RAM TEAM GROUP T-Force Vulcan Z 16GB 3200MHz TLZGD416G3200HC16F01 | 353 zł |
Pamięć TeamGroup Vulcan Z, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (TLZGD416G3200HC16F0 | 185 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb
Ceny na Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01 | od 164 zł | 10 oferty | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZRD416G3600HC18J01 | od 168 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →