Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Corsair CMW16GX4M2D3600C18 |
|
Elitarna pamięć RAM, która jest częścią tytułowego składu Corsair Vengeance 2021. Składa się z dwóch podkręconych taktów o pojemności 8 GB. Zaprojektowany dla wymagających graczy i entuzjastów przetaktowywania, którzy szukają sprzętu o najwyższej wydajności bez względu na cenę. Moduły te są oparte na technologii Plug and Play. Innymi słowy, wystarczy, że użytkownik zainstaluje pamięć RAM na płycie głównej i może już być używana, ponieważ taktowanie i częstotliwość zostaną automatycznie ustawione w BIOS-ie.
Najważniejsze, że płyta główna obsługuje technologię XMP. Dla pamięci deklarowana jest nominalna częstotliwość taktowania 3600 MHz z opóźnieniem CL18 i napięciem 1,35 V. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy układów pamięci, Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb daje się mocno przetaktować, a jej teoretyczny szczyt częstotliwość może osiągnąć 4000 - 4266 MHz. Aby schłodzić pamięć RAM, inżynierowie Corsair użyli masywnego metalowego radiatora, który zapobiega nagrzewaniu się układów pamięci i kontrolera do temperatury wyższej niż 45°C, nawet przy dużym obciążeniu. Fani modowania docenią ładne, złożone oświetlenie z funkcjami synchronizacji i wieloma wbudowanymi efektami. To prawda, że radiator okazał się dość wysoki (50 mm), więc przed zakupem zdecydowanie zalecamy porównanie wymiarów pamięci RAM, chłodnicy procesora i karty graficznej, aby uniknąć ewentualnych problemów ze zgodnością.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18
Wszystkie ceny 23 →Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO 16GB/3600 (2*8GB) CL18 SACRR4G16VRGB | 257 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 C18 DIMM] RD-DDR4360-CO | 234 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB Pro 16GB 3600Mhz | 260 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO 16GB/3600 (2*8GB) CL18 73703 | 257 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | od 180 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | od 278 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | od 259 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | od 234 zł | 38 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | od 269 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | od 283 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | od 308 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | od 234 zł | 23 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | od 208 zł | 17 oferty |