Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14
Zdjęcia 8 |
Corsair CMK8GX4M1A2400C14 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance LPX 8GB Black [1x8GB 2400MHz DDR4 CL14 1.2V DIMM] RD-DDR | 98 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 8GB 2400MHz | 169 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR4 8GB 2400MHz 14CL 1.2V SINGLE | 130 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 8GB 2400MHz CMK8GX4M1A2400C14 | 163 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14 | od 93 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C16 | od 88 zł | 28 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2666C16 | od 92 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16 | od 99 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3200C16 | od 104 zł | 15 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1E3200C16 | od 195 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3600C18 | od 116 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1Z3600C18 | od 118 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →