Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Corsair CMK32GX4M2D3600C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX 32GB/3600 (2*16GB) CL16 czarna SACRR4G32 | 405 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 3600MHz | 405 zł |
CORSAIR DDR4 Vengeance LPX 32GB/3600 (2*16GB) CL16 czarna CMK32GX4M2D3600C | 413 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 3600MHz | 405 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 3600MHz CMK32GX4M2D3600C16 | 408 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | od 350 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | od 340 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | od 343 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | od 353 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | od 319 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | od 319 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | od 405 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | od 369 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | od 362 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →