Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DTBKD35G
Zdjęcia 4 |
A-Data AX4U360016G18I-DTBKD35G 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DTBKD35G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG SPECTRIX D35G DDR4 3600 DIMM 32GB 2x16 RGB SAADA4G323600X | 381 zł |
ADATA XPG SPECTRIX D35G RGB 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL22 DIMM] RD-DDR4-A | 385 zł |
Adata Pamięć XPG SPECTRIX D35G DDR4 3600 DIMM 32GB 2x16 RGB 1914369 | 402 zł |
Adata Pamięć XPG SPECTRIX D35G DDR4 3600 DIMM 32GB 2x16 RGB 127691 | 381 zł |
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb AX4U320016G16A-DTBKD35G | od 382 zł | 1 oferta | ||
A-Data XPG Spectrix D35 DDR4 RGB 2x16Gb AX4U360016G18I-DTBKD35G | od 381 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →