Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z3600C18
Zdjęcia 12 |
Corsair CMN16GX4M2Z3600C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z3600C18
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB RT 16GB 3600MHz | 429 zł |
Corsair Vengeance RGB RT DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL18 Czarny | 429 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance RGB RT 16GB 3600MHz CMN16GX4M2Z3600C18 | 429 zł |
No name CORSAIR Vengeance RGB RT – 16 GB: 2 × 8 GB | 345 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z3200C16 | od 277 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z3600C16 | od 283 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z3600C18 | od 283 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB RT 2x8Gb CMN16GX4M2Z4000C18 | od 474 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →