Pamięć RAM PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb MD16GK2D4360018XRGB
Zdjęcia 4 |
PNY MD16GK2D4360018XRGB 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb MD16GK2D4360018XRGB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Pamięć 16GB DDR4 3600MHz 28800 MD16GK2D4360018XRGB SAPNY4G1618XRGB | 217 zł |
PNY XLR8 Epic -X RGB Gaming 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4-PN | 249 zł |
PNY Pamięć 16GB DDR4 3600MHz 28800 MD16GK2D4360018XRGB 56647 | 222 zł |
PNY Pamięć 16GB DDR4 3600MHz 28800 MD16GK2D4360018XRGB 56647 | 217 zł |
PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL18 Czarny | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb
Ceny na PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb MD16GK2D4320016XRGB | od 190 zł | 11 oferty | ||
PNY XLR8 RGB DDR4 2x8Gb MD16GK2D4360018XRGB | od 217 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →