Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Corsair CMW16GX4M2C3600C18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance RGB PRO DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 sztuk) | 330 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (CMW16GX4M2C3 | 308 zł |
Corsair CMW16GX4M2C3600C18 Vengeance RGB PRO 16 GB (2 x 8 GB) DDR4 3600 MH | 397 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair Vengeance RGB Series LED 16GB, 3600MHz DDR4 | 327 zł |
Corsair Vengeance Rgb Pro 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Ram Czarny CMW16GX4M2C36 | 395 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Corsair DDR4 16 GB 3800-CL16 - Dual-Kit - Vengeance | 327 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | od 180 zł | 22 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | od 278 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | od 259 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | od 234 zł | 39 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | od 274 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | od 283 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | od 308 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | od 234 zł | 26 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | od 208 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →