Pamięć RAM Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22
Zdjęcia 10 |
Corsair CMSX32GX4M2A3200C22 2400 MHz CL16 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Dual Channel (2 sztuk) | 376 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance 32GB/3200 (2*16GB) CL22 SODIMM, czarna SBCRR | 350 zł |
Corsair Vengeance 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-COR-023 | 372 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB 3200MHz | 349 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB 3200MHz | 349 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A2400C16 | od 339 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x16Gb CMSX32GX4M2A3200C22 | od 349 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →