Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Corsair CMK32GX4M2E3200C16 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16
Wszystkie ceny 19 →Corsair Vengeance LPX DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 sztuk) - I | 339 zł |
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance LPX 32GB/3200 (2*16GB) CL16 czarna SACRR4G32 | 350 zł |
Corsair Vengeance LPX 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-COR-017 | 319 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 3200MHz | 319 zł |
CORSAIR DDR4 Vengeance LPX 32GB/3200 (2*16GB) CL16 czarna CMK32GX4M2E3200C | 359 zł |
Testowany zestaw 32 GB
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb to zestaw pamięci RAM firmy Corsair z imponującymi specyfikacjami fabrycznymi, dobrym potencjałem zwiększania częstotliwości i wysoką kontrolą jakości. Jest idealny do systemów do gier średniej klasy lub stacji roboczych, w których ważna jest pamięć.
Ten zestaw Corsair Vengeance ma częstotliwość 3200 MHz, opóźnienie CL16 i napięcie robocze 1,35 V, co jest standardem dla zestawów do przetaktowywania. Pamięć obsługuje technologię Intel XMP, która umożliwia łatwą konfigurację pamięci RAM dzięki preinstalowanym profilom.
Niezły overclocking
Dzięki wyselekcjonowanym chipom i starannej kontroli jakości, a także metalowemu radiatorowi, pamięć Corsair Vengeance LPX można w dużym stopniu podkręcać, osiągając wydajność zbliżoną do DDR5. Aby w pełni wykorzystać potencjał pamięci, preferowana jest płyta główna do podkręcania z obsługą XMP.
Żadnych nadpłat na przyszłość
Ten zestaw pamięci jest idealny dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego komputera bez konieczności ponoszenia kosztów modernizacji do pamięci DDR5. Jest to szczególnie istotne, biorąc pod uwagę, że większość nowoczesnych gier wysokobudżetowych nie odniesie znaczących korzyści z przejścia na DDR5.
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | od 350 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | od 339 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | od 343 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | od 353 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | od 319 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | od 319 zł | 20 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | od 405 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | od 349 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | od 362 zł | 12 oferty |