Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13
Відео 1Фото 8 |
Corsair CMK32GX4M2A2133C13 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | від 350 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | від 359 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | від 343 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | від 334 zł | 16 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | від 319 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | від 319 zł | 11 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | від 392 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | від 349 zł | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | від 349 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →