Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH16GX4M2E3200C16 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3600 MHz CL16 (18-22-22-42) 3600 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 16GB/3200 (2*8GB) czarna CL16 SAC | 252 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL Black 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD- | 255 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 16GB 3200Mhz | 301 zł |
Pamięć CORSAIR DIMM DDR4 16GB 3200MHz 16CL 1.35V DUAL | 303 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 16GB 3200Mhz | 301 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16 | od 239 zł | 30 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16 | od 259 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18 | od 270 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C16 | od 308 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18 | od 245 zł | 30 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →