Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH16GX4M2Z3200C16 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3600 MHz CL16 (18-22-22-42) 3600 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMH16GX4M | 302 zł |
Corsair Vengeance RGB PRO SL 16 GB (2x8 GB) DDR4 3200 MHz C16, podświetlan | 344 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 16GB/3200 (2* | 259 zł |
Corsair Vengeance Rgb Pro Sl Amd 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny CMH16G | 376 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (CMH16GX4M | 304 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16 | od 239 zł | 31 oferta | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16 | od 259 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18 | od 270 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C16 | od 319 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18 | od 245 zł | 35 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →