Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH16GX4M2Z3600C18 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3200 MHz CL16 (16-20-20-38) 3600 MHz CL16 (18-22-22-42) 3600 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 16GB 3600MHz | 314 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 16GB 3600MHz CMH16GX4M2Z3600C18 | 314 zł |
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO SL, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (CMH16GX4M | 270 zł |
Pamięć RAM Corsair 16 GB (2x8GB) 3600 MHz DDR4 CL18 | 403 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2E3200C16 | od 239 zł | 33 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3200C16 | od 259 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C18 | od 270 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2Z3600C16 | od 308 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x8Gb CMH16GX4M2D3600C18 | od 245 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →