Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Corsair CMK32GX4M2A2400C14 |
|
Dwukanałowy zestaw podkręcanej pamięci RAM DDR4 o niskiej częstotliwości bazowej 2400 MHz, niskim taktowaniu i rozpraszaczach ciepła. Składa się z dwóch modułów peer-to-peer o pojemności 16 GB każdy. Całkowita objętość modułów wynosząca 32 GB jest wystarczająca na wielofunkcyjny domowy komputer PC, stację roboczą do tworzenia/edycji treści cyfrowych i zrównoważony system do gier.
Przeznaczony do użytku w komputerach osobistych opartych na platformie Intel Core (od 6 do 14 generacji, płyty główne ze złączem Socket 1700 wymagają obsługi DDR4) i konfiguracjach sprzętowych opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (wszystkie płyty główne ze złączem AM4). Zestaw modułów pamięci Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 jest pozycjonowany jako produkt średniej ceny, przeznaczony dla wymagających użytkowników i graczy. Moduły wykonane są na wysokiej jakości ośmiowarstwowej płytce PCB i wyposażone w niskoprofilowe aluminiowe radiatory, które pomogą osiągnąć wysokie częstotliwości taktowania podczas overclockingu m.in. wraz ze wzrostem napięcia zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14
Wszystkie ceny 7 →Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 2400MHz | 340 zł |
Pamięć CORSAIR (DIMM\DDR4\32 GB\2400MHz\1.2V\14 CL\DUAL) | 414 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 2400MHz | 340 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 32GB 2400MHz CMK32GX4M2A2400C14 | 399 zł |
Corsair Vengeance Low Profile DDR4 32GB (2 x 16GB) 2400 CL14 | 399 zł |
Pamięć DIMM DDR4 CORSAIR Vengeance LPX, 32 GB, 2400 MHz, 14 CL | 374 zł |
Corsair Vengeance Low Profile DDR4 32GB (2 x 16GB) 2400 CL14 | 399 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2133C13 | od 350 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C14 | od 340 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2400C16 | od 343 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2A2666C16 | od 353 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3000C16 | od 319 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2E3200C16 | od 319 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C16 | od 405 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2D3600C18 | od 369 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x16Gb CMK32GX4M2Z3600C18 | od 362 zł | 11 oferty |