Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x8Gb CMK16GX5M2B5200C40
Zdjęcia 5 |
Corsair CMK16GX5M2B5200C40 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x8Gb CMK16GX5M2B5200C40
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 16GB 2x8GB 5200MHz CL40 Intel XMP kompatybilna | 289 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/5200(2*8GB) CL40 SACRR5016VENG52 | 323 zł |
Corsair Vengeance 16GB [2x8GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-COR-017 | 369 zł |
CORSAIR Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/5200(2*8GB) CL40 CMK16GX5M2B5200C40 | 330 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/5200(2*8GB) CL40 109759 | 323 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →