Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Corsair CMK32GX5M2B6400C32 4800 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5200 MHz CL40 XMP 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL36 XMP 5600 MHz CL40 5600 MHz CL40 EXPO 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 EXPO 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL38 6000 MHz CL40 (40-40-40) 6200 MHz CL32 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7000 MHz CL40 7200 MHz CL34 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Vengeance DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk) - Intel | 662 zł |
Corsair Vengeance DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400 CL32 Czarny | 629 zł |
Pamięć Corsair Vengeance, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32 (CMK32GX5M2B6400C32W) | 604 zł |
No name CORSAIR Vengeance — pamięć DDR5 — pamięć — 32 GB | 752 zł |
Corsair Vengeance DDR5 32GB (2 x 16GB) 6400 CL32 Czarny | 629 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40 | od 356 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200Z40 | od 448 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 | od 427 zł | 18 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z36 | od 498 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36 | od 512 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C40 | od 461 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z40 | od 514 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C30 | od 565 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000Z30 | od 577 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000C36 | od 557 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000Z36 | od 541 zł | 11 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C36 | od 539 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000Z36 | od 505 zł | 8 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000C36 | od 529 zł | 14 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C38 | od 595 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C40 | od 581 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X6200C32 | od 605 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6200C36 | od 590 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32 | od 604 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C36 | od 573 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6600C38 | od 576 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6800C40 | od 674 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7000C34 | od 696 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B7000C40 | od 660 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7200C34 | od 666 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →