Pamięć RAM Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Corsair CMK32GX5M2B5600C36 4800 MHz CL40 5200 MHz CL40 EXPO 5200 MHz CL40 XMP 5600 MHz CL36 EXPO 5600 MHz CL36 XMP 5600 MHz CL40 5600 MHz CL40 EXPO 6000 MHz CL30 6000 MHz CL30 EXPO 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-36-36) 6000 MHz CL36 (36-38-38) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL36 (36-44-44) 6000 MHz CL38 6000 MHz CL40 (40-40-40) 6200 MHz CL32 6200 MHz CL36 (36-46-46) 6400 MHz CL32 6400 MHz CL36 6600 MHz CL38 6800 MHz CL40 7000 MHz CL34 7000 MHz CL40 7200 MHz CL34 |
|
Corsair Vengeance nowej generacji zestaw 16 GB RAM oparty na modułach pamięci DDR5. W nowym standardzie zmieniła się mikroarchitektura pamięci, zniknął podział na szeregi, podwoiła się liczba banków pamięci, pojawił się dedykowany kontroler sterujący, spadło napięcie pracy. Dzięki tym zmianom w architekturze moduły Vengeance DDR5 firmy Corsair zapewniają niemal dwukrotnie wyższą wydajność w porównaniu z pamięcią DDR4.
W szczególności częstotliwość pracy zestawu wynosi 5200 MHz, a przepustowość osiąga imponujące 41 600 MB/s przy napięciu roboczym około 1,25 V. Takie sztuczki nie idą na marne, dlatego na etapie wdrażania standard DDR5 jest nie tanie i jak na standardy 2022 roku pozostaje entuzjastami i użytkownikami, którzy nie są w żaden sposób ograniczeni finansami. Przynosi największe korzyści przy rozwiązywaniu złożonych zadań wielowątkowych, które wymagają dużej wydajności od komputera.
Zestaw Corsair Vengeance DDR5 2x32Gb, wykorzystujący wybrane układy pamięci i zastrzeżone płytki PCB, oferuje duży potencjał ręcznego przetaktowywania. W tym celu wykorzystuje trzecią iterację technologii Extreme Memory Profile (XMP), która upraszcza proces odciążania pamięci RAM dzięki obecności wstępnie zapisanych zestawów z optymalnymi ustawieniami pamięci. Uchwyty wyposażono w niskoprofilowe aluminiowe radiatory, które mogą przydać się do dalszego podkręcania przy znacznym wzroście napięcia zasilania. Skromna wysokość modułów nie będzie problemem przy montażu dużych chłodzeń procesora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36
Wszystkie ceny 17 →Corsair VENGEANCE DDR5 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 PC5-44800 C36 125 V - cza | 520 zł |
Corsair Vengeance DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 sztuk) - Intel | 529 zł |
Corsair Pamięć DDR5 Vengeance 32GB/5600 (2*16GB) CL36 SACRR5032VENG02 | 559 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance 32GB 5600MHz | 512 zł |
CORSAIR DDR5 Vengeance 32GB/5600 (2*16GB) CL36 CMK32GX5M2B5600C36 | 569 zł |
Modyfikacje Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40 | od 356 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200Z40 | od 451 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 | od 427 zł | 19 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z36 | od 518 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36 | od 512 zł | 17 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C40 | od 499 zł | 16 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z40 | od 514 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C30 | od 569 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000Z30 | od 577 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000C36 | od 557 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000Z36 | od 543 zł | 12 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C36 | od 539 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000Z36 | od 529 zł | 7 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000C36 | od 529 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C38 | od 599 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C40 | od 581 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X6200C32 | od 604 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6200C36 | od 590 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32 | od 572 zł | 10 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C36 | od 573 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6600C38 | od 576 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6800C40 | od 674 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7000C34 | od 696 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B7000C40 | od 672 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7200C34 | od 666 zł | 8 oferty |