Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6600C38
Відео 8Фото 5 |
Corsair CMK32GX5M2B6600C38 4800 МГц CL40 5200 МГц CL40 EXPO 5200 МГц CL40 XMP 5600 МГц CL36 EXPO 5600 МГц CL36 XMP 5600 МГц CL40 5600 МГц CL40 EXPO 6000 МГц CL30 6000 МГц CL30 EXPO 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-36-36) 6000 МГц CL36 (36-38-38) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL36 (36-44-44) 6000 МГц CL38 6200 МГц CL32 6200 МГц CL36 (36-39-39) 6200 МГц CL36 (36-46-46) 6400 МГц CL32 6400 МГц CL36 6600 МГц CL38 6800 МГц CL40 7000 МГц CL34 7000 МГц CL40 7200 МГц CL34 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb
Ціни на Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2A4800C40 | від 356 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200Z40 | від 449 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5200C40 | від 431 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z36 | від 505 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C36 | від 496 zł | 12 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600C40 | від 499 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B5600Z40 | від 509 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C30 | від 548 zł | 6 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000Z30 | від 548 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000C36 | від 557 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2D6000Z36 | від 518 zł | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C36 | від 518 zł | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000Z36 | від 505 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6000C36 | від 505 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6000C38 | від 599 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X6200C32 | від 605 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6200C36 | від 561 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2E6200C36 | від 591 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C32 | від 557 zł | 9 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6400C36 | від 573 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6600C38 | від 574 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B6800C40 | від 674 zł | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7000C34 | від 696 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2B7000C40 | від 672 zł | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x16Gb CMK32GX5M2X7200C34 | від 667 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →