Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb AX4U320016G16A-SBKD35
Zdjęcia 7 |
A-Data AX4U320016G16A-SBKD35 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb AX4U320016G16A-SBKD35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM XPG Gammix D35 16GB 3200MHz | 193 zł |
Pamięć RAM XPG Gammix D35 16GB 3200MHz AX4U320016G16A-SBKD35 | 193 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 16GB (1x16) | 224 zł |
A-data Xpg D35 1x16gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny AX4U320016G16A-SBKD35 | 188 zł |
Modyfikacje A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb
Ceny na A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb AX4U320016G16A-SBKD35 | od 188 zł | 5 oferty | ||
A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x16Gb AX4U360016G18I-SBKD35 | od 192 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →