Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1D3000C16
Zdjęcia 8 |
Corsair CMK16GX4M1D3000C16 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1D3000C16
Wszystkie ceny 13 →Corsair Vengeance LPX 16GB [1x16GB 3000MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4300-COR- | 180 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 16GB 3000MHz | 180 zł |
Pamięć CORSAIR (DIMM\DDR4\16 GB\3000MHz\1.35V\16 CL\Single) | 223 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance LPX 16GB 3000MHz | 180 zł |
Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB 3000 CL16 | 180 zł |
Jedna z najpopularniejszych pamięci DDR4 na rynku
Pod marką Corsair wytwarzana jest szeroka gama produktów - od obudów i zasilaczy po dyski SSD, pendrive'y i urządzenia peryferyjne. Jednak szczególne miejsce w sercu firmy zawsze zajmowała pamięć o dostępie swobodnym. A seria Vengeance to jeden z filarów firmy i jeden z najpopularniejszych modeli na rynku.
Potencjał podkręcania
Powodem miłości ludzi jest wysoka jakość (rzadko są zwracane w ramach gwarancji), przystępna cena i swoboda podczas przetaktowywania. Na przykład paski 2666 MHz przyjmują stabilną częstotliwość 3200 MHz. Jeśli majstrujesz przy znalezieniu optymalnych czasów i napięcia, możesz wycisnąć trochę więcej. Ale im wyższe nominalne częstotliwości zegara, tym niższy pułap podkręcania. Dlatego ten wariant 3000 MHz zainteresuje zwolenników podejścia „podłącz i zapomnij”.
Brak przegrzania
Cieszę się, że Vengeance LPX DDR4 radzi sobie z dość kompaktowymi grzejnikami, a przy dużym obciążeniu ich temperatura grzania nie dochodzi nawet do 45°C (w normalnych trybach pracy). Dla miłośników modowania lub po prostu wszelkiego rodzaju piękna, dostępne są różne opcje kolorystyczne grzejnika i specjalna wersja z oświetleniem LED.
Cena
Jedyne zastrzeżenie wiąże się z ceną, z jakiegoś powodu wersja 3000 MHz okazuje się przyzwoicie droższa niż Vengeance z innymi oznaczeniami, dlatego przed zakupem zalecamy przeskanowanie sklepów w poszukiwaniu optymalnego rozwiązania.
Modyfikacje Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1A2400C14 | od 167 zł | 5 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1A2400C16 | od 183 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1A2666C16 | od 201 zł | 3 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1D3000C16 | od 179 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1E3200C16 | od 447 zł | 1 oferta | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x16Gb CMK16GX4M1Z3600C18 | od 200 zł | 7 oferty |