Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GVK
Zdjęcia 5 |
G.Skill F4-3200C16S-16GVK |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Ripjaws V DDR4 1x16Gb F4-3200C16S-16GVK
Wszystkie ceny 17 →G.SKILL Pamięć PC DDR4 16GB RipjawsV 3200MHz CL16 XMP2 czarna SAGSK4G16RIP | 183 zł |
G.SKILL Ripjaws V Black 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL18 XMP2.0 DIMM] RD-DDR | 200 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 3200MHz | 170 zł |
G.SKILL DDR4 16GB RipjawsV 3200MHz CL16 XMP2 Czarna F4-3200C16S-16GVK | 190 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 3200MHz | 170 zł |
Ewolucja
G.Skill Ripjaws V to druga generacja pamięci DDR4 od G.Skill i oczywiście firma wysłuchała opinii i krytyki od klientów. Nowa seria jest tańsza, szybsza i ma mniej lepki radiator. Ripjaws V 16 GB to najlepsza opcja dla kompaktowej konstrukcji, która zaprezentuje doskonałą wydajność.
Przyspieszenie do 3600 MHz
Ripjaws V natychmiast odniósł sukces bez żadnego przetaktowywania w naszych testach, pokonując kilka zestawów przy 3200 MHz. Będziesz mógł przetaktować do 3600 MHz za pomocą prostego skoku napięcia i podbicia taktowania do 20. Możesz spróbować wspiąć się wyżej, jednak najprawdopodobniej napotkasz pewne problemy ze stabilnością. Tutaj lepiej spojrzeć na G.Skill Trident Z z masywniejszymi i wydajniejszymi radiatorami. W każdym razie, pod względem stosunku ceny do wydajności, G.Skill Ripjaws V jest trudny do pobicia.
Agresywny design gracza
Również fanów modowania przyciągnie ciekawy design pamięci z dużymi i agresywnymi czerwonymi krawędziami radiatora. Jedyną rzeczą jest to, że wysokość modułów to 40 mm, więc mogą wystąpić problemy z kompatybilnością z przewymiarowanymi chłodnicami procesorów. Przypomnijmy, że wysokość samej płytki drukowanej sięga 31 mm.