Pamięć RAM Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6
Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PVS416G320C6 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot DDR4 Viper Steel 16GB/3200(1*16GB) Grey CL16 SAPAT4G16VIPST3 | 186 zł |
Patriot Viper Steel 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4320-PDP-01 | 195 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3200MHz | 177 zł |
PATRIOT DDR4 Viper Steel 16 GB/3200 (1 x 16 GB) Grey CL16 PVS416G320C6 | 193 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3200MHz | 177 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G320C6 | od 177 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 1x16Gb PVS416G360C8 | od 168 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →