Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Corsair CMW16GX4M2D3600C16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Corsair Vengeance RGB PRO, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL16 (CMW16GX4M2D3 | 290 zł |
Pamięć stacjonarna Corsair VENGEANCE RGB PRO 16 GB (2x8 GB) DDR4 3600 (PC4 | 357 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 16GB 2x8GB DDR4 3600MHz DIMM | 283 zł |
Corsair Vengeance Cmw16gx4m2d3600c16 16gb 2x8gb Ddr4 3600mhz Ram Czarny | 362 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2A2666C16 | od 180 zł | 22 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z2933C16 | od 278 zł | 2 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3000C15 | od 259 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3200C16 | od 234 zł | 39 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3200C16 | od 274 zł | 9 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C16 | od 283 zł | 4 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2C3600C18 | od 308 zł | 6 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2D3600C18 | od 234 zł | 26 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2x8Gb CMW16GX4M2Z3600C18 | od 208 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →