Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
G.Skill F4-3600C19D-32GVRB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.SKILL Ripjaws V Red 32GB [2x16GB 3600MHz DDR4 CL19 XMP2.0 DIMM] RD-DDR43 | 339 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB (2 x 16GB) 3600 CL19 Czerwony | 339 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Ripjaws V F4-3600C19D-32GVRB, 32 GB, 3600 MHz, CL | 337 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB (2 x 16GB) 3600 CL19 Czerwony | 339 zł |
G.SKILL Pamięć DDR4 32GB (2x16GB) RipjawsV 3600MHz CL19 XMP2 Red | 351 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | od 478 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR | od 396 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | od 346 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | od 669 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVKA | od 1 197 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | od 329 zł | 22 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | od 1 098 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | od 383 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | od 319 zł | 25 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | od 337 zł | 6 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C17D-32GVKB | od 855 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | od 389 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GVK | od 429 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | od 999 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | od 412 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →