Pamięć RAM G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR
Wideo 5Zdjęcia 4 |
G.Skill F4-2400C15D-32GVR |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR | od 325 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | od 478 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR | od 396 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | od 346 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | od 669 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | od 329 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | od 880 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | od 383 zł | 20 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | od 319 zł | 25 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | od 324 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C17D-32GVKB | od 782 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | od 367 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GVK | od 429 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | od 999 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | od 412 zł | 15 oferty |
Polecamy