Pamięć RAM G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K
Wideo 8Zdjęcia 11 |
G.Skill F5-6000J3238F16GX2-RS5K |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 sztuk) - Inte | 552 zł |
G.SKILL Ripjaws S5 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL32 XMP3 DIMM] RD-DDR5-GSK-0 | 562 zł |
Pamięć G.Skill Ripjaws S5, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (F5-6000J3238F16GX2- | 539 zł |
G.Skill Ripjaws F5-6000J3238F16GX2-RS5W Moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 | 674 zł |
G.Skill Ripjaws S5 32 Kit (16GBx2) GB, DDR5, 6000 MHz, PC/server, Register | 660 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J2834F16GX2-RS5W | od 651 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | od 508 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | od 1 190 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | od 544 zł | 7 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | od 539 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | od 549 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | od 939 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | od 539 zł | 24 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | od 539 zł | 10 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | od 564 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | od 653 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | od 536 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | od 561 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | od 605 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →