Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Відео 8Фото 11 |
G.Skill F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DARMOWA DOSTAWA ! - ! GSKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 B | 564 zł |
G.skill F5-6000j3636f16gx2-rs5k 32gb 2x16gb Ddr5 6000mhz Ram Czarny | 673 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! g.skill Pamięć PC - DDR5 32GB (2x16GB) Ripjaws S5 60 | 564 zł |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J2834F16GX2-RS5W | від 651 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 533 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 1 188 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K | від 544 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 539 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 549 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 939 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 539 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 564 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 536 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-RS5K | від 561 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 623 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →